ŽENY 2016/2017

Divize žen C Čechy – sezona 2016/2017

pouze 6 účastníků, 4kolovým systémem (na podzim doma – venku, na jaře doma – venku), 20 zápasů za sezonu

 

Kontakty:

Ing. Veronika Sehnoutková, e-mail: skmaterov (zavináč) seznam.cz, mobil: +420 602 494 284

 

Konečná tabulka 2016/17

Rk.

Družstvo

Záp.

+

0

-

Skóre

Body

1

SPS Sázava

20

16

3

1

99:24

51

2

Sparta Kutná Hora

20

16

1

3

79:37

49

3

SK Starý Mateřov

20

9

1

10

57:65

28

4

FC Hlinsko

20

8

1

11

44:55

25

5

FK Agria Choceň

20

6

2

12

31:50

20

6

TJ Sokol Třebeš

20

1

0

19

15:94

3

 

ROZPIS JARO 2017

NE 5.3.2017 10:30 FK Agria Choceň – SK Starý Mateřov  2:0 (1:0)
SO 11.3.2017 18:00 TJ Sokol Třebeš – SK Starý Mateřov, hř. UMT Všesportovní stadion – HK Malšovice 2:3 (1:1) Medunová, Urbancová, Nováková
SO 18.3.2017 10:15 SK Starý Mateřov – FC Hlinsko 1:4 (0:1) Medunová
SO 25.3.2017 13:00 SPS Sázava – SK Starý Mateřov 6:1 (1:1) Urbancová
SO 1.4.2017 10:15 SK Starý Mateřov – Sparta Kutná Hora 3:4 (2:2) Urbancová 2, Nováková
SO 8.4.2017 10:15 SK Starý Mateřov – FK Agria Choceň 7:5 (3:2) Urbancová 6, Klímová An.
SO 22.4.2017 10:15 SK Starý Mateřov – TJ Sokol Třebeš 4:1 (3:0) Urbancová 3, Medunová
NE 30.4.2017 14:00 FC Hlinsko – SK Starý Mateřov 7:1 (3:0) Heřmanová
SO 6.5.2017 10:15 SK Starý Mateřov – SPS Sázava 1:1 (0:1) Urbancová
NE 14.5.2017 14:00 Sparta Kutná Hora – SK Starý Mateřov 8:1 (2:0) Knappeová z PK

 

PODZIM 2016 – přezimujeme na 3. místě

SO 3. 9. 2016 11 – 13 hod. turnaj Okrouhlička

NE 4. 9. v 11:00 Mateřov – Choceň 4:0 (1:0) Urbancová 2, Škrábková 2

NE 11. 9. ve 14:30 Třebeš – Mateřov 0:6 (0:2) Škrábková 2, Medunová 2, An.Klímová, Urbancová

NE 18. 9. v 11:00 Mateřov – Hlinsko 4:2 (2:1) Kosová 2 (jeden z PK), Urbancová, Škrábková

SO 24. 9. ve 13:00 Sázava – Mateřov 7:0 (4:0)

NE 2. 10. v 11:00 Mateřov – Kutná Hora 3:4 (1:2) Medunová 2, Kosová

NE 9. 10. ve 13:30 Choceň – Mateřov, hř. UMT 1:3 (0:1) Urbancová 2, Pemlová

NE 16. 10. v 11:00 Mateřov – Třebeš 7:0 (3:0) Medunová 2, Urbancová 2, An.Klímová, Kostohryzová, Kosová

SO 22. 10. v 15:00 Hlinsko – Mateřov 1:3 (0:2) Škrábková, Urbancová, Kostohryzová

NE 30. 10. v 11:00 Mateřov – Sázava 3:5 (2:4) Kosová, Medunová, Pemlová

NE 6. 11. ve 14:00 Kutná Hora – Mateřov 5:2 (3:0) Urbancová, Medunová

 

ÚT 16. 8. 2016 v 17:30 přátelské utkání: st. žákyně SK DFO Pardubice – Mateřov, hř. Letní stadion 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) Vítková, Kosová, Urbancová