Stará garda

Kontakt: skmaterov (zavináč) seznam.cz

 

 

2. kolo PORTER Okresního přeboru veteránů nad 40 let, sobota 15. ledna 2022, hř. UMT Ohrazenice

původní termín: sobota 13. listopadu 2021 hř. Semín 

8:30 Semín – Mateřov 14:0 (7:0)
9:20 Mateřov – Řečany nad Labem 3:4 (1:3) Vaněk, Fořt, Škrha
11:00 Semín – Řečany nad Labem 5:0 (0:0)

3. kolo

8:30 Křičeň – Řečany nad Labem 2:0 (1:0)
9:20 Rybitví – Semín 0:14 (0:6)
10:10 Křičeň – Semín 0:7 (0:3)
10:10 Rybitví – Řečany nad Labem 0:6 (0:2)

Konečné pořadí:
1. Semín
2. Křičeň
3. Řečany nad Labem
4. STARÝ MATEŘOV
5. Rybitví

Fotogalerie dnešního turnaje ZDE

 

1. kolo PORTER Okresního přeboru veteránů nad 40 let, 3. září 2021 hř. Křičeň
Křičeň – Rybitví 5:2 (4:0) Kuric 3, Urbanec, Boháček – Novotný, Řehák
Rybitví – Mateřov 0:2 (0:1) Křivka, J.Vašíček
Křičeň – Mateřov 1:1 (1:0) PK 4:3 Kožený – Malík

 

SEZONA 2020/2021 k 4. 5. 2021 ukončena (covid-19)

Okresní přebor veteráni, 2. kolo – sobota 16. 1. 2021, hř. UMT Ohrazenice

10:00 Semín B – Mateřov
10:45 Rybitví – Mateřov
12:15 Semín A – Mateřov

Okresní přebor veteráni, 1. kolo – pátek 25. 9. 2020, hř. Semín

Semín B – Křičeň 0:4 (0:1)
Řečany nad Labem – Rybitví 5:2 (3:0)
Semín B – Rybitví 2:2 (1:1)
Křičeň – Mateřov 6:0 (3:0)
Řečany nad Labem – Mateřov 4:1 (1:1) Salfický

 

sobota 27. června 2020 v Semíně 15. ročník turnaje v kopané starých gard, Memoriál Milana Eichelmana

13:00 Semín – Pardubičky 4:3 po penaltovém rozstřelu
14:30 Pardubičky – Mateřov 0:7 (0:1) Tomiška 4, Křížek 2, Hamerský
16:00 Semín – Mateřov 5:4 (1:2) po penaltovém rozstřelu, Tomiška 2, Hamerský, Křížek
17:20 vyhlášení výsledků
1. místo Semín
2. místo Mateřov
3. místo Pardubičky
nejlepší střelec turnaje: Tomiška Radim (Mateřov)
nejlepší gólman turnaje: Ouředník Lukáš (Semín)
nejlepší hráč turnaje: Pilař Luboš (Pardubičky)

27. 6. 2020 v Semíně

 

SEZONA 2019/2020 k 8. 4. 2020 ukončena

Okresní přebor veteráni, 5. kolo – neděle 12. 1. 2020, hř. UMT Ohrazenice

Semín B – Mateřov 0:6 (0:3) Troják 3, Janovský 2, Salfický
Mateřov – Semín A 2:4 (1:2) Škrha 2
Mateřov – Křičeň 0:6 (0:2)

 

2. ročník VOTROK CUP – sobota 4. 1. 2020, sportovní hala Třebeš – 6. místo

Mateřov – Vysoká n/L 3:6

Mateřov – Nový Hradec 4:5

Mateřov – Arrows 3:2

Mateřov – Aero HK 0:2

Mateřov – SKP HK 2:1

Mateřov – Božanov 0:5

Mateřov – Třebeš 1:4

 

Okresní přebor veteráni, 3. kolo – pátek 20. 9. 2019, hř. Starý Mateřov

Mateřov – Řečany nad Labem 2:4 (1:3)
góly: Fořt, Janovský – Kobera, Rosenberger, Hrbek, Pecháček

Semín B – Řečany nad Labem 1:3 (0:3)
góly: Žáček – Bahník 2, vlastní

Mateřov – Semín B 10:2 (5:1)
góly: Janovský 5, Fořt 3, Blahynka, Hašek – Šanda, Václavek

 

Okresní přebor veteráni, 1. a 2. kolo – pátek 6. 9. 2019, hř. Semín

16:45 Valy – Mateřov 3:4 Fořt 2, Hamerský, Vašíček

18:15 Křičeň – Mateřov 1:0

19:00 Semín A – Mateřov 4:1 Blahynka

 

sobota 29. června 2019 v Semíně 14. ročník turnaje v kopané starých gard, Memoriál Milana Eichelmana

13:00 Semín – Paramo
14:00 Mateřov – Pardubičky
o 3. místo Semín – Mateřov 2:5
o 1. místo Paramo – Pardubičky

 

nejlepší střelec OP veteránů 2018/19 Lukáš Hamerský

 

Okresní přebor veteráni, 5. kolo – sobota 12. 1. 2019, hřiště UMT Ohrazenice

10:30 Chvaletice – Mateřov 1:3 (0:3) Hamerský 2, Škrha
11:30 Mateřov – Křičeň 0:2 (0:1)

 

Okresní přebor veteráni, 4. kolo – neděle 28. 10. 2018

hřiště Starý Mateřov

9:00 Lázně Bohdaneč – Mateřov
11:00 Mateřov – Řečany nad Labem
 
 

Okresní přebor veteráni, 3. kolo – pátek 28. 9. 2018

hřiště Valy u Přelouče

11:00 Semín – Mateřov 0:13 (0:4) Blahynka 5, Hamerský 5, Hašek, Salfický, Zach
12:00 Mateřov – Valy 2:4 (2:2) Blahynka, Hamerský
 

 

Turnaj v Semíně, 23. 6. 2018 – 3. místo

Semín – Mateřov 4:3 Hamerský 2, Salfický

Moravany – Mateřov 0:3 Hamerský 2, Kaňka

nejlepší střelec: Hamerský 4x

nejlepší hráč: Kaňka

 

 

O pohár novohradecké vodárny, 5. ročník, 15. 6. 2018 – 6. místo

 

 

Okresní přebor veteráni, 6. kolo – sobota 14. 4. 2018, hř. Řečany nad Labem

Mateřov – Křičeň 1:7 Škrha

Řečany – Mateřov 6:1 Škrha

 

Okresní přebor veteráni, 4. kolo – pátek 16. 2. 2018 (přeloženo z 13.1.),

hřiště UMT – Pardubice Ohrazenice

začátek utkání v 18:00

St. Mateřov – Semín 1:7 Hašek

Řečany – L. Bohdaneč 1:1, PK 2:3

 

začátek utkání v 19:00

Semín – Řečany 1:6

L. Bohdaneč – St. Mateřov 5:1 Vašíček

 

sobota 25. 11. 2017 Třebešský pohár starých gard – 4. místo
Sportovní hala Třebeš

Mateřov – Třebeš bílá 0:0

Mateřov – Blasters 0:4

Mateřov – Čejkovice 1:0 Salfický

Mateřov – Nechanice 2:2 Hašek, Hamerský

Mateřov – Božanov 1:1 Troják

Třebeš červená – Mateřov 0:1 Salfický

Aero – Mateřov 1:4 Salfický 2, Troják 2

Nový Hradec – Mateřov 0:2 Tylš, Hamerský

 

 

Okresní přebor veteráni, 3. kolo – sobota 28. 10. 2017,

hřiště Starý Mateřov

9:00 Mateřov – Řečany 2:2 (2:2) Hašek 2, PK 4:5
10:00 Řečany – Křičeň 0:2 (0:0)
11:00 Křičeň – Mateřov 0:0, PK 2:4

Další kola se odehrají začátkem roku 2018.

 

 

Okresní přebor veteráni, 2. kolo – pátek 13. 10. 2017,

hřiště Lázně Bohdaneč (místo původního 28.9.)                                      

16:30     Semín – Starý Mateřov 2:1

16:30     Lázně Bohdaneč – Řečany n. L.

17:30     Řečany n. L. – Semín

17:30     Starý Mateřov – Lázně Bohdaneč 2:4

 

 

 

sobota 2. září 2017 turnaj starých gard (Dřenické posvícení)

13:00 Dřenice – Pardubičky
14:30 Pardubičky – Mateřov
16:00 Dřenice – Mateřov

17:30 Dřenické hry bez hranic
20:00 posezení a tanec s kapelou Pohoda

 

3. prosince 2016 halový turnaj v Třebši – 8. místo

 

 

19. 7. 2015 oslavy 95 let fotbalu v Cholticích a historického postupu do B třídy: Choltice – Mateřov 0:3 (0:3)

 

6. prosince 2014 Mikulášský turnaj staré gardy v Třebši – 6. místo

Konečné pořadí:

1. Orion
2. Božanov
3. Neděliště
4. garda Třebeš
5. Aero
6. STARÝ MATEŘOV
7. Čejkovice
8. Aspv
9. ženy Třebeš

zápasy:
8:54 garda Třebeš – Mateřov 0:3 Štefánek 2, Mach

9:54 Mateřov – Neděliště 0:1 vlastní Štefánek

10:42 Božanov – Mateřov 1:1 Zach

12:18 Mateřov – Orion 0:2

13:06 ASPV – Mateřov 0:1 Hašek

13:42 Mateřov – Čejkovice 2:2 Mach 2

14:30 ženy Třebeš – Mateřov 2:3 Mach 2, Štefánek

15:06 Mateřov – Aero 0:2

 

 

sobota 6. září 2014 Memoriál Josefa Říhy a Josefa Tichého 2014 ve DŘENICÍCH – 4. místo

(věk. hranice 35 let)

9:00 Dřenice – MATEŘOV  1:1 Mach z PK
10:00 Ostřešany – Rozhovice
11:30 Dřenice – Rozhovice
12:30 MATEŘOV – Ostřešany 2:4 Mach, Bradshaw z PK
14:00 Dřenice – Ostřešany
15:00 Rozhovice – MATEŘOV  1:1 Mach

9. února 2014 halový turnaj staré gargy v Třebši (HK) – 3. místo, všechny výsledky turnaje zde

Mateřov – Chlumec 1:1 Škrha
4:3 Bradshaw, Mert 2, Zach

Mateřov – Aero 2:2 Zach, Mert
1:1 Bradshaw

Mateřov – Třebeš 2:0 Bradshaw, Mert
3:2 Škrha, Bradshaw, Zach

Mateřov – Basa team 0:3
2:3 Bradshaw, Sehnoutek

Mateřov – Kobylice 4:0 Huňáček, Hašek, Hamerský 2
2:3 Zach 2

 

 

20. září 2013 přátelské utkání v Lázních Bohdaneč 3:6 (2:3) Dvořák 2, Hašek, Mach, Košťál, Škrha

 

14. září 2013 přátelské utkání v Třebši (HK) 3:1 (3:1) Bradshaw

 

7. září 2013 přátelské utkání v Rozhovicích 6:1 Kaňka

 

sobota 31. srpna 2013 turnaj ve Dřenicích

věk min. 35 let; hrací doba 2 x 30 minut

10:00 Dřenice – Rozhovice 0:6

12:00 Mateřov – Rozhovice 1:4   Kalousek

14:00 Dřenice – Mateřov 3:2       Bradshaw, Mach

horní řada zleva: Křiklan, Ipser, Horák, Fenyk, Dostál, Kopp, Klíma, Bradshaw, Kalousek
dolní řada zleva: Ptáček, Hůlka, Huňáček, Tichý, Sehnoutek, Mach, Kaňka

 

21. července přátelské utkání v Cholticích: Choltice – Mateřov 2:5 (0:2) Sehnoutek a Bradshaw 2, Klíma

zleva: Huňáček, Klíma, Šebek, Kaňka, Sehnoutek, Zach, Kopp, Kalousek, Tichý, Škrha, Bradshaw, Hromádko

 

28. června 2013 Nultý ročník O pohár novohradecké vodárny – 4. místo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19. dubna 2013 v 17:30 hodin přátelské utkání Mateřov – Třebeš

 

1. prosince 2012 Třebeš – halový turnaj – 6. místo

Mateřov – Kratonohy 0:9
Mateřov – Dobřenice 2:4 Valenta, vlastní
Mateřov – Čejkovice 2:5 Valenta, Klíma
Mateřov – Garda Třebeš B 3:3 Kopp, Valenta, Huňáček
Mateřov – Dohalice 2:5 Huňáček, Fenyk
Garda Třebeš A – Mateřov 2:2 Valenta, Kalousek

 

 

1. září 2012 Dřenice Memoriál Josefa Říhy a Josefa Tichého – 2. místo

věk min. 35 let; hrací doba 2 x 20 minut

9:00 SK Dřenice – Sokol Bořice  1:3
10:00 SK Mateřov – SK Rozhovice  0:2
11:30 Sokol Bořice – SK Rozhovice  0:6
12:30 SK Dřenice – SK Mateřov  0:2 Klíma, Bradshaw
14:00 Sokol Bořice – SK Mateřov  0:0
15:00 SK Dřenice – SK Rozhovice  0:5

 

 

3. března 2012 halový turnaj – Třebeš (dvoukolově) – 3. místo

Mateřov – Třebeš A 1:3 Huňáček 1:1 Hamerský
Mateřov – Dobřenice 1:2 Huňáček 4:1 Kopp, Huňáček,
Bradshaw, Valenta
Mateřov – Třebeš B 2:0 Sehnoutek, Hamerský 3:2 Hamerský 2, Valenta
Mateřov – Orion Pardubice 0:5 1:3 Kopp

Turnaje se zúčastnil: Sehnoutek, Fenyk L., Šebek, Kopp, Bradshaw, Huňáček, Hamerský, Valenta, Škrha

 

sobota 21. ledna 2012 halový turnaj – Stěžery – 6. místo

Čas utkání 1×12 minut Domácí – hosté Výsledek
13:00 Stěžery – Mateřov 2:3
13:45 Kunčice – Mateřov 1:2
14:50 Mateřov – Výběr HK 0:5
15:50 Mateřov – Teplice nad Metují 0:2
17:00 Mateřov – Ždánice 2:5
18:00 Mateřov – Dohalice 1:4

Turnaje se zúčastnil: Houdek, Fenyk L., Šebek, Kopp, Bradshaw, Huňáček, Křiklan, Kršák, Hamerský, Kalousek, Kaňka

 

sobota 29. října 2011 přátelské utkání Mateřov – Dukla Skotska 3:2
Suchánek 2, Bradshaw

 

sobota 24. září 2011 Posvícenský turnaj starých gard – 4. místo

místo konání: Areál TJ Sokol Třebeš, Školská 148,  Hradec Králové 11, 500 11

startují hráči starší 35 let

Čas utkání 2 x 30 minut Domácí – hosté Výsledek, střelci
10:00 (hřiště 1) Třebeš – Dobřenice  
10:00 (hřiště 2) Mateřov – Nový Hradec  
12:00 (hřiště 1) Třebeš – Mateřov  
12:00 (hřiště 2) Dobřenice – Nový Hradec  
14:00 (hřiště 1) Třebeš – Nový Hradec  
14:00 (hřiště 2) Dobřenice – Mateřov 4:3 (1:3)

 

 

sobota 17. září 2011od 13 hodin Stěžery – Mateřov
(min. věk 40 let) – ZRUŠENO

 

 

sobota 3. září 2011 Dřenice – Memoriál Josefa Říhy a Josefa Tichého

10:00 Dřenice – Rozhovice

12:00 Mateřov – Rozhovice 1:2 Bradshaw

14:00 Dřenice – Mateřov 1:1 Kaňka z PK

Hraje se 2 x 30 minut, minimální věk účastníků je 35 let.

 

sobota 6. srpna 2011 přátelské utkání Mateřov – Kleinmühlingen 2:1 Fenyk L., Klíma R. BLIŽŠÍ INFORMACE Z OSLAV ZDE

 

sobota 25. června 2011 – Stěžery: 3. ročník memoriálu Luďka Červinky – 6. místo fotky

Houdek – Šebek, Hůlka, Fenyk, Huňáček, Kopp, Kaňka, Sehnoutek, Kročová Z.

10:10 – 10:40 Mateřov – Dukla Skotsko 0:0
11:20 – 11:50 Staré Ždánice – Mateřov 1:0
12:30 – 13:00 Stěžery – Mateřov 1:0
14:50 – 15:20 Mateřov – Roudnice 0:1
17:10 – 17:40 Dohalice – Mateřov 1:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23. dubna 2011 u příležitosti oslav 50. narozenin Pavla Sehnoutka
přátelsky Mateřov – Opatovice (dorost 1976) 2:2 (0:2)
góly: Kaňka, Kopp – Doležal, Novotný

 

9. dubna 2011 přátelsky Mateřov – Třebeš 4:1 (3:1) Hamerský 3, Kaňka

 

5. února 2011 halový turnaj v Třebši – 4. místo

10:04 – 10:19h Mateřov – garda Třebeš A 3:1
10:55 – 11:10h Mateřov – Dobřenice 4:1
12:03 – 12:18h Mateřov – Čejkovice 2:4
12:54 – 13:09h Mateřov – garda Třebeš 3:2
14:19 – 14:34h Mateřov – dívky FCHK 2:4
14:54 – 15:09h CLV Pardubice – Mateřov 5:3

 

 

sobota 11. prosince 2010 ukončení sezony ve Sportklubu na hřišti fotogalerie

 

13. listopadu 2010 přátelsky Třebeš – Mateřov 4:5 (4:3) Kaňka 3x, Sehnoutek 2x FOTO

Mateřov: Houdek – Křiklan, Fenyk, Šebek, Klíma – Hromádko, Kaňka, Huňáček, Kršák – Kopp, Sehnoutek (Kalousek)

 

 

 

sobota 25. září 2010 ve 14 hodin přátelsky Mateřov – Dukla Skotska 5:4

sobota 4. září 2010 turnaj ve Dřenicích – zrušen

 

17. července 2010 přátelské utkání Choltice – Mateřov 0:3 (0:3)
Kalousek, Pozdník, Šebek

 

3. – 4. července 2010 KleinMühlingen – Starý Mateřov 5:4
návštěva družebního Kleinmühlingenu

 

5. září 2009 memoriál Josefa Říhy a Josefa Tichého
místo konání: hřiště SK Dřenice – 3. místo

9:00 SK Dřenice   – SK Starý Mateřov 2:1 (Fenyk L.)
10:30 SK Tuněchody – SK Starý Mateřov 2:1
13:00 SK Dřenice   – SK Tuněchody 2:3

minimální věková hranice hráčů je 35 let
Hraje se 2 x 25 minut, po každém utkání se kopou 3 PK

 

rok 2009

 

21. června 2008 Klein-Mühlingen – Starý Mateřov 4:3
návštěva Klein-Mühlingenu 2008

 

rok 2008

 

1. září 2007 memoriál Josefa Říhy a Josefa Tichého (hřiště SK Dřenice) – 1. místo

10:30 SK Dřenice   – SK Starý Mateřov  0:1
11:45 SK Svídnice – SK Starý Mateřov  0:1
13:00 SK Dřenice   – SK Svídnice   2:4

minimální věková hranice hráčů je 35 let
Hraje se 2 x 25 minut, po každém utkání se kopou 3 PK

Horní řada zleva: Vašíček, Kaňka, Kopp, Šebek, Pekárek, Klíma, Fenyk
Spodní řada zleva: Kalousek, Jirásek, Huňáček, Haňka, Hromádko
Ležící golman Houdek

rok 2007

 

sobota 2. září 2006  turnaj ve Dřenicích – 2.místo
Mateřov – Svídnice 3:1
Dřenice – Mateřov  3:1

pátek 9. června 2006 od 17 hodin  Mateřov – Chvaletice    –  odloženo

pátek 19. května 2006  Chvaletice – Mateřov  2:4 (2:1)

rok 2006

 

sobota 1. října 2005  Turnaj starých gard Staré Čívice  – 2. místo (na penalty)
další pořadí: 1. Ostřešany, 3. Čívice, 4. Jablonné, 5. Paramo, 6. Nemošice

sobota 3. září 2005    Memoriál Josefa Říhy a Josefa Tichého ve Dřenicích – 2. místo
konečné pořadí: 1. Svídnice, 3. Dřenice

pátek 26. srpna 2005 přátelské utkání,  Chvaletice – Mateřov 2:5

 

rok 2005

 

červen 2004         Klein-Mühlingen – Starý Mateřov

 

přátelské utkání Dřenice – Starý Mateřov