„A“ tým

sezona 2018/2019: Berger – Huck I. B třída skupina A (14 účastníků)

trenér: Ladislav Vašíček tel. 602 348 742

 

mistrovská utkání JARO 2019

SO 23. 3. 14:30 Mateřov – H. Jelení 3:1 (1:1) Praus 2, Fenyk
SO 30. 3. 16:00 Rozhovice – Mateřov 2:2 (1:0) PK 3:0 Hlaváček, vlastní
SO 6. 4. 16:00 Mateřov – Nasavrky 0:2 (0:1)
SO 13. 4. 16:30 Dobříkov – Mateřov 5:2 (2:1) Hlaváček, Fenyk
19.4. 16:30 Mateřov – Proseč 1:3 (1:2) Praus
SO 27. 4. 16:30 Stolany – Mateřov 4:2 (2:1) Hlaváček 2
ST 1. 5. 18:00 čtvrtfinále Poháru: Mateřov – Rosice 1:6 (0:4) Praus
SO 4. 5. 13:15 Mateřov – Skuteč 2:7 (1:4) Zach, Jonáš
SO 11. 5. 17:00 Libišany – Mateřov 7:0 (2:0)
SO 18. 5. 17:00 Mateřov – Řečany 1:2 (0:2) Praus
SO 25. 5. 17:00 Mateřov – L. Bohdaneč 2:5 (1:4) Fenyk, Hlaváček
NE 2. 6. 17:00 Sruby – Mateřov 4:1 (2:1) Praus
SO 8. 6. 13:30 Mateřov – Prosetín 2:7 (1:1) Fenyk, Hlaváček
14. 6. 18:00 Choltice – Mateřov 2:4 (2:2) Žďára, Fenyk, Praus, Macek

 

zimní příprava

SO 19. 1. v 17:20 Moravany – Mateřov, UMT Hůrka 5:0 (4:0)

NE 3. 2. ve 14:00 Pardubičky – Mateřov, UMT Ohrazenice 1:6 Fenyk 3, Praus, Žďára, Hlaváček

SO 16. 2. ve 13:40 Mateřov – Ostřešany, UMT Hůrka 4:7 Fenyk 2, Hlaváček, Praus

ZRUŠENO – NE 3. 3. v 19:30 Srch – Mateřov, UMT Ohrazenice – ZRUŠENO

SO 9. 3. v 15:00 St. Hradiště – Mateřov, hř. St.Hradiště 1:3 (1:2) Šrám, Fenyk, Žďára

SO 16. 3. v 15:00 Mateřov – Svídnice 1:2 (0:0) Jonáš

 

Tabulka po podzimu 2018

 

mistrovská utkání PODZIM 2018

NE 12.8. 17:00 Horní Jelení – Mateřov A 6:1 (3:1) Šrám z PK
SO 18.8. 17:00 Mateřov A – Rozhovice 0:2 (0:0)
NE 26.8. 17:00 Nasavrky – Mateřov A, hř. Rváčov 2:2 (1:1), PK 4:2 Fenyk, Praus
SO 1. 9. 13:30 Mateřov A – Dobříkov 2:1 (1:1) Praus, T.Holek
7.9. 17:00 Proseč – Mateřov A 3:0 (1:0)
SO 15.9. 16:30 Mateřov A – Stolany 5:1 (1:1) Fenyk 3, Hlaváček, Žďára
SO 22.9. 16:00 Skuteč – Mateřov A 2:1 (2:1) T.Holek
SO 29.9. 15:30 Mateřov A – Libišany 0:7 (0:2)
NE 7.10. 15:30 Řečany A – Mateřov A 2:4 Tichý 2, Hlaváček Fenyk
SO 13.10. 10:15 Lázně Bohdaneč A – Mateřov A 5:2 Fenyk 2
SO 20.10. 12:00 Mateřov A – Sruby 4:2 (0:1) Praus, Samčenko, Šrám, Fenyk
NE 28.10. 14:00 Prosetín – Mateřov A 2:2 (0:2) PK 4:3 Praus, Fenyk
SO 3.11. 13:30 Mateřov A – Choltice A 2:2 (1:1) PK 3:5 Šrám, Hlaváček

 

Pohár hejtmana Pardubického kraje 2018/2019

1. kolo: neděle 29. 7. 2018 v 18:00 Semín – Mateřov 0:4 (0:3) Fenyk 3, Hlaváček z PK

2. kolo: sobota 4. 8. 2018 v 18:00 Mateřov – Zámrsk 6:1 (4:0) Hlaváček 4, Praus, Fenyk

3. kolo: středa 1. 5. 2019 v 18:00 Mateřov – Rosice n/L 1:6 (0:4) Praus

 

 

21. 7. 2018 přátelské utkání TJ Sokol Rosice nad Labem – Mateřov 9:1 Fenyk