„B“ tým

sezona 2018/19: VÍTĚZ TROFEJE.CZ IV. třídy – Holicko – muži

 

TRÉNINKY: ÚTERÝ a ČTVRTEK v 18:00

mistrovská utkání JARO 2019

NE 24. 3. 15:00 Ostřetín – Mateřov B 1:7 (0:4) Tichý 3, Hlaváček 2, Jonáš 2
NE 31. 3. 15:30 Mateřov B – Litětiny 2:0 (1:0) Jonáš 2
NE 7. 4. 15:30 Nemošice B – Mateřov B 2:4 (1:0) Jonáš 3, Fenyk
NE 14. 4. 16:00 Mateřov B – V.Chvojno 3:1 (1:0) Jonáš 2, Vašíček
SO 20. 4. 16:00 H.Ředice B – Mateřov B 4:10 (1:5) Jonáš a Vašíček 4, Praus 2
NE 28. 4. 16:30 Mateřov B – Paramo Pce 1:2 (0:0) Hloušek
SO 4. 5. 17:00 Chvojenec B – Mateřov B 1:4 (1:0) Pleskot 2, Kaválek, Macek
ST 8. 5. 13:00 Mateřov – Popkovice 9:1 (5:0) Jonáš 4, Vašíček 3, Pleskot, Mzyk (předehrávka posledního kola)
NE 12. 5. 17:00 Mateřov B – Býšť 3:3 (0:2) Klimeš, Vašíček, Matýs
NE 19. 5. 17:00 Dříteč B – Mateřov B 1:6 (1:3) Vašíček a Jonáš 2, Hromádko, Žďára
NE 26. 5. 17:00 Mateřov B – Dašice B 9:1 (2:0) Jonáš 4, Vašíček 2, Tomiška, Matýs, Šťastný
SO 1. 6. 17:00 Veliny – Mateřov 1:3 (0:3) Macek, Praus, Hloušek
SO 8. 6. 17:00 Opatovice B – Mateřov B 8:1 (3:1) Kaválek
     

 

Tabulka po podzimu 2018

 

mistrovská utkání PODZIM 2018

NE 19.8. 17:00 Litětiny – Mateřov B 4:3 (2:3) Fenyk 2, Kaválek
SO 25.8. 17:00 Mateřov B – Nemošice B 2:4 (0:2) Jonáš, Vašíček
SO 1. 9. 17:00 V.Chvojno – Mateřov B 5:1 (3:0) Hlaváček
NE 9.9. 13:30 Mateřov B – H.Ředice B 2:7 (1:2) Tichý, Fenyk
NE 16.9. 16:30 Paramo Pce – Mateřov B 1:3 (0:2) Klimeš, Vašíček, Fenyk
NE 23.9. 16:30 Mateřov B – Chvojenec B 3:1 (1:0) Vašíček 2, Kaválek
NE 30.9. 16:30 Býšť – Mateřov B, hř. Mateřov 0:4 (0:2) Ročňák, Křížek, Fenyk, Jonáš
SO 6.10. 16:00 Mateřov B – Dříteč B 3:1 (0:1) Praus 2, Tomiška
NE 14.10. 15:30 Dašice B – Mateřov B 3:8 (1:3) Tomiška 2, Jonáš 4, Macek, Fenyk
SO 20.10. 15:30 Mateřov B – Veliny 14:2 (7:1) Jonáš 6, Vašíček 4, Praus 3, Fenyk
SO 27.10. 14:30 Mateřov B – Opatovice n/L B 5:1 (4:0) Vašíček 2, Jonáš 2, Praus
SO 3.11. 10:15 Popkovice – Mateřov B 0:2 (0:0) Jonáš 2
SO 10.11. 13:30 Mateřov B – Ostřetín 4:1 (3:1) Jonáš 2, Vašíček, Fenyk T.

 

11. srpna 2018 Mateřovský turnaj – 11. ročník – 2. místo

Mateřov – Popkovice 3:2 (1:0) Macek, Vašíček, Jonáš z PK – Záveský, Vejdělek z PK

Čívice – Lány 6:5 (2:3) Suchánek M. 2, Horáček, Málek, Vojtíšek, Ptáček Mi. – Havlíček 2, Vašíček Mi. 2, Vašíček Ma.

o 3.místo: Popkovice – Lány 5:2 (3:0) Pitner, Malý, Rojkovič, Hamerský 2 – Vašíček Ma. 2

finále: Mateřov – Čívice 4:6 (0:5) Fenyk, Hruška, Hlaváček 2 – Suchánek M. 3, Ptáček Mi., Málek 2

nejlepší střelec: Suchánek Marcel (Čívice 5 gólů)