- závody našich dětí

 

 

19. května 2011 – Pardubičky – regionální soutěž v atletickém víceboji

předškolní děti 2005 – dívky – Doležalová Monika 16. místo

 

20. května 2010 – Pardubičky – regionální soutěž v atletickém víceboji

předškolní děti 2005 – dívky – Doležalová Monika 11. místo

předškolní děti 2005 – chlapci – Nedělka Adam 2. místo

předškolní děti 2006 a ml. – chlapci – Pozdník Daniel 3. místo

 

26. března 2010 – Pardubice – soutěž předškolního žactva v gymnastickém víceboji

předškolní žactvo 2006 – chlapci – Pozdník Daniel 6. místo

předškolní žactvo 2005 – dívky – Doležalová Monika 7. místo

předškolní žactvo 2005 – chlapci – Nedělka Adam 7. místo

 

13. března 2010 – Pardubice – soutěž předškolního žactva v gymnastickém víceboji

předškolní žactvo 2006 – chlapci – Pozdník Daniel 7. místo
Volhejn Dan 8. místo
Kleiner Nikola 11. místo
Kleiner Simon 13. místo

předškolní žactvo 2005 – dívky – Kyselová Anna 4. místo

předškolní žactvo 2005 – chlapci – Nedělka Adam 2. místo

předškolní žactvo 2004 – chlapci – Volhejn Jan 14. místo

 

30. května 2009 – Pardubice – krajská soutěž v atletickém víceboji

mladší žákyně II. – Klímová Anna 5. místo

 

21. května 2009 – Pardubičky – regionální soutěž v atletickém víceboji předškolních dětí

předškolní děti 2006 a mladší – dívky – Jiroutová Nikola 11. místo

předškolní děti 2005 – dívky:
Kyselová Anna 4. místo
Doležalová Monika 13. místo

předškolní děti 2006 a mladší – chlapci – Pozdník Daniel 7. místo

předškolní děti 2005 – chlapci – Nedělka Adam – 10. místo

 

20. května 2009 – Pardubičky – regionální soutěž v atletickém víceboji

mladší žákyně I.
Slepčíková Natálie 6. místo
Pozdníková Nikol 7. místo
Kyselová Tereza 18. místo

mladší žákyně II. – Klímová Anna – 3. místo

 

14. března 2009 – Pardubice – soutěž předškolního žactva v gymnastickém víceboji

předškolní žactvo 2006
dívky – Jiroutová Nikola 3. místo
chlapci – Pozdník Daniel 1. místo
Volhejn Daniel 3. místo

předškolní žactvo 2005
dívky – Doležalová Monika 2. místo
chlapci – Nedělka Adam 4. místo

předškolní žactvo 2004
dívky – Krouželová Veronika 13. místo
chlapci – Volhejn Jan 9. místo

předškolní žactvo 2002
dívky – Krouželová Eliška 7. místo

 

7. března 2009 krajské kolo soutěže v zimním čtyřboji

mladší žákyně I. – Pozdníková Nikol 5. místo

mladší žáci I. – Doležal Lukáš 12. místo

výsledky vloženého závodu ve skákání přes švihadlo

Nikol Pozdníková 1. místo

7. února 2009 regionální kolo soutěže v zimním čtyřboji (v ZŠ Dubina)

 

14. června 2008 – krajské kolo v atletickém víceboji

mladší žákyně I. – Jandová Tereza – 7. místo

mladší žákyně II. – Suchánková Klára – 6. místo
Klímová Anna – 9. místo

starší žákyně I. – Jandová Kristýna – 15. místo

 

21. května 2008 - Pardubice – regionální soutěž v atletickém víceboji

 

24. března 2007 – soutěž předškolního žactva ve sportovní gymnastice Pardubice – Dubina

předškolní žactvo 2000 a starší
Lukáš Doležal – 1. místo
Nikol Pozdníková – 2. místo

předškolní žactvo 2001 – chlapci
Dušan Hlaváček – 9. místo
Filip Pozdník – 12. místo

předškolní žactvo 2003 a mladší – dívky
Katka Ratkošová – 4. místo
Veronika Krouželová – 9. místo
Anna Kyselová – 10. místo

předškolní žactvo 2003 a mladší – chlapci – Vojtěch Pozdník – 4. místo

předškolní žactvo 2002 a mladší – dívky
Magdalena Ratkošová – 6. místo
Tereza Kyselová – 7. místo
Jitka Doležalová – 8. místo
Eliška Krouželová – 14. místo

předškolní žactvo 2001 – dívky – Kristýna Hájková – 5. místo

Všem mladým sportovcům blahopřejeme ke krásným výsledkům a děkujeme za reprezentaci naší Obce.
Všem rodičům děkujeme za podporu a zejména Tomášovi Pozdníkovi za organizaci.

 

10. května 2006

Nejnovější
Počasí
Dlouhodobá předpověď počasí
Kalendář
Prosinec 2017
P Ú S Č P S N
« Kvě    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031