mladší přípravka

DO SOUTĚŽNÍHO ROČNÍKU 2017/2018 DRUŽSTVO NENÍ PŘIHLÁŠENO

 

AAA AUTO okresní přebor – přípravka do 8 let – Holicko – sezona 2016/2017

ročník narození 2008 a mladší (dívky 2007 a mladší) – všichni po dovršení 5 let

 

Kontakt:

Jonáš Macek +420 775 930 558

 

 

 


D Ů L E Ž I T É !!!

Kdo nemá registrační průkaz, vyplní Přihlášku do Fotbalové asociace ČR + Žádost o registraci (vytiskne a přinese) a Prohlášení + kontakty.
K tomu zašle fotku v elektronické podobě a přinese členské příspěvky na rok 2017 ve výši Kč 300,-.

 ROZPIS ZÁPASŮ – JARO 2017

ČT 30. 3. 17:00 dohrávka 2. kola Dříteč – Mateřov  
PO 3. 4. 16:30 Mateřov – Roveň  
PO 10. 4. 17:00 Mateřov – Dříteč  
ST 19. 4. 17:00 dohrávka 10. kola Moravany – Mateřov  
ČT 20. 4. 17:30 Mnětice – Mateřov  
PO 24. 4. 17:00 Mateřov – Nemošice  
ČT 4. 5. 17:00 H.Jelení – Mateřov  
ST 10. 5. 17:00 Mateřov – Pardubičky B  
19. 5.  17:00 Dašice – Mateřov  
PO 22. 5. 17:00 Mateřov – Mikulovice  
ST 31. 5. 17:00 Sezemice – Mateřov  
PO 5. 6. 17:00 Mateřov – Moravany  
ST 14. 6. 16:30 FK JUNIOR Pce – Mateřov, hř. Vinice č.2  

 

sobota 15. října 2016 9:00 – 12:30 Turnaj fotbalových nadějí ve Starém Mateřově – 2. místo

 

Rozpis zápasů PODZIM 2016

PO 26. 9. 16:30 Roveň – Mateřov  přeloženo
Dříteč – Mateřov přeloženo na jaro
ÚT 6. 9. 17:00 Mateřov – Mnětice  
ST 14. 9. 17:00 Nemošice – Mateřov  
ÚT 20. 9. 17:00 Mateřov – H.Jelení  
ÚT 27. 9. volný los  
ÚT 4. 10. 17:00 Mateřov – Dašice  
ST 12. 10. 17:00 Mikulovice – Mateřov  
21. 10. 17:00 Mateřov – Sezemice  přeloženo
Moravany – Mateřov  přeloženo na jaro
ÚT 1. 11. 16:00 Mateřov – JUNIOR Pce posun začátku utkání

 

10. září 2016 turnaj fotbalových nadějí v Lázních Bohdaneč – 4. místo

 

AAA AUTO okresní přebor – přípravka do 8 let – Holicko – sezona 2015/2016

Rozpis zápasů JARO 2016

ST 6. dubna 16:30 FK Junior Pardubice – Mateřov, hřiště Vinice č. 2

PÁ 15. dubna 17:00 Dašice – Mateřov

ČT 21. dubna 17:00 Mateřov – Mnětice

ST  27. dubna 17:00 Mikulovice – Mateřov

ČT 5. května 17:00  Mateřov – Holice B

ÚT 10. května 16:30 FK Pardubice 1899 – Mateřov, hřiště Rosice nad Labem

PO 16. května 17:00 Mateřov - Býšť

ST 25. května 17:00 Nemošice – Mateřov

ČT 2. června 17:00 Mateřov – AFK SKP Pardubice

 

Rozpis zápasů PODZIM 2015

ST 2. září 17:00 Mateřov – FK Junior Pardubice

ČT 10. září 17:00 Mateřov – Dašice

ČT 17. září 17:30 Mnětice – Mateřov

ČT  24. září 17:00 Mateřov – Mikulovice

ČT 1. října 17:30 Holice B – Mateřov

ČT 8. října 17:00 Mateřov – FK Pardubice 1899

PO 12. října 16:30 Býšť – Mateřov

ČT 22. října 16:30 Mateřov – Nemošice

PO 26. října 16:30 AFK SKP Pardubice – Mateřov, hřiště areál Pamako, Hůrka, umělá tráva

 

 

2014/2015 skupina Přeloučsko

ročník narození 2006 a mladší (dívky 2005 a mladší) – všichni po dovršení 5 let

 

Rozpis zápasů JARO 2015

PO          13. dubna           17:00 Mateřov – Valy

PÁ          24. dubna           17:00 Paramo Pce – Mateřov

PO          27. dubna           17:00 Mateřov – Choltice

přeloženo na PÁ 15. května             16:30 FK Pce 1899 – Mateřov, hř. Rosice n/L

ST           13. května          17:00 Mateřov – Chvaletice

PO          18. května          17:00 Mateřov – Řečany

ÚT          26. května          16:30 Živanice – Mateřov, hř. Slovan

 

Rozpis zápasů PODZIM 2014

6.-7. září volný los

PO 8. září 17:00 Mateřov – Paramo Pardubice

PÁ 19. září 16:30 Choltice – Mateřov

ST 24. září 17:00 Mateřov – FK Pardubice 1899

posun začátku SO 4. října 10:30 Chvaletice – Mateřov

PO 6. října 17:00 Řečany nad Labem – Mateřov

SO 1. listopadu 10:00 Mateřov – Živanice

 

 

2013/2014 skupina Přeloučsko

ročník narození 2005 a mladší (dívky 2004 a mladší) – všichni po dovršení 6 let

 20. – 21. června 2014 ukončení sezony

 

Rozpis zápasů JARO 2014 

ST 16. dubna      17:00 MATEŘOV – L.Bohdaneč

ČT 24. dubna     17:30 Paramo – MATEŘOV

PO 28. dubna    17:00 MATEŘOV – Řečany

PO 5. května      17:00 Bukovka – MATEŘOV

ST 14. května     17:00 MATEŘOV – Chvaletice

PO 12. května   17:00 MATEŘOV – Křičeň (změna termínu)

ÚT 27. května    16:30 Živanice – MATEŘOV, hř. Slovan – KVŮLI POČASÍ ZRUŠENO, NÁHRADNÍ TERMÍN V JEDNÁNÍ

 

Rozpis zápasů PODZIM 2013

ČT 5. září              17:00 L. Bohdaneč – MATEŘOV  6:1

PO 9. září             17:00 MATEŘOV – Paramo

PO 16. září          17:00 Řečany – MATEŘOV    7:8

PO 30. září       17:00 MATEŘOV – Bukovka

SO 5. října           11:30 Chvaletice – MATEŘOV

SO 12. října         13:30 Křičeň – MATEŘOV

PO 14. října        17:00 MATEŘOV – Živanice

 

 

2012/2013 skupina Přeloučsko

s postupem “A” týmu mužů do Okresního přeboru je založeno družstvo přípravky U-8

 

27. května 2013 přátelské utkání Mateřov – SK DFO Pardubice 3:3

 

Rozpis – jaro 2013

ČT 9. května
17:00 Mateřov – Přelovice  2:10
NE 14. dubna 14:30 Bukovka – Mateřov  7:5
PO 15. dubna 17:00 Mateřov – Řečany  2:5
PO 22. dubna 17:00 Mateřov – Chvaletice  6:7
ÚT 30. dubna 16:30 Lipoltice – Mateřov  5:4
PO 6. května 17:00 Mateřov – Choltice  1:7
ÚT 14. května 16:30 Živanice – Mateřov, hř. Slovan  9:3
PO 20. května 17:00 M – L.Bohdaneč  4:7
1. – 2.  června volný los

 

Rozpis – podzim 2012

NE 9. září 14:30 Přelovice – Mateřov 19:4  Matýs 4x
PO 10. září 17:00 Mateřov – Bukovka 4:9
NE 23. září 9:30 Řečany n.L. – Mateřov 3:8 Matýs 7x, Volhejn J.
SO 29. září 13:30 Chvaletice – Mateřov 7:3
PO 1. října 17:00 Mateřov – Lipoltice 3:11 Matýs 3x
PÁ 12. října 16:30 Choltice – Mateřov 3:3 Matýs 2x, Bradshaw
PO 15. října 17:00 Mateřov – Živanice 0:11
ČT 25. října 17:00 L.Bohdaneč – Mateřov 9:0 info soupeřů
PO 29. října volný los

 

horní řada zleva: Klímová Anna, Spěvák Jiří, Křížek Jiří, Pleskot Radek

dolní řada zleva: Štědrá Ema, Zach Matěj, Haldová Kateřina, Doležal Pavel, Křížek Matěj,
Pleskot Adam

Počasí
Dlouhodobá předpověď počasí
Kalendář
Říjen 2017
P Ú S Č P S N
« Srp    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031