ŽENY 2015/2016

Divize žen C Čechy – sezona 2015/2016

pouze 6 účastníků, 4kolovým systémem (na podzim doma – venku, na jaře doma – venku), 20 zápasů za sezonu

 

Kontakty:

sekretář: Ing. Veronika Sehnoutková, e-mail: skmaterov (zavináč) seznam.cz, mobil: +420 602 494 284

trenér týmu: David Haan, e-mail: haanda (zavináč) seznam.cz

TRÉNINK:

STŘEDA od 17:00 hodin na hřišti

 

Konečná tabulka 2015/2016

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 SPS Sázava 20 19 0 1 109:13 57
2 Sparta Kutná Hora 20 11 1 8 50:47 34
3 SK Starý Mateřov 20 11 0 9 57:55 33
4 FK Agria Choceň 20 6 4 10 30:51 22
5 FC Hlinsko 20 5 3 12 30:50 18
6 TJ Sokol Třebeš 20 3 2 15 21:81 11

ROZPIS JARO 2016

NE          20. 03.                   10:15 Mateřov – Hlinsko 5:2 (3:0) Škrábková 3, Vítková, Pemlová

SO          26. 03.                  13:30 Choceň – Mateřov 2:3 (1:2) Kosová 2 (jeden z PK), Škrábková

NE          03. 04.                  10:15 Mateřov – Sázava 1:6 (1:4) Škrábková

SO          09. 04.                  16:00 Třebeš – Mateřov 2:6 (0:3) Škrábková 2, Kosová 2, Heřmanová, Vítková

NE          17. 04.                  10:15 Mateřov – Kutná Hora 1:3 (1:1) Sehnoutková

NE          24. 04.                   14:30 Hlinsko – Mateřov 2:3 (1:0) Sehnoutková, Pemlová, Kosová

SO          30. 04.                  10:15 Mateřov – Choceň 4:1 (0:0) Škrábková 2, Kosová 2

SO          07. 05.                   13:00 Sázava – Mateřov 7:0 (4:0)

NE          15. 05.                   10:15 Mateřov – Třebeš 3:0 (1:0) Kosová 2, Heřmanová

SO          21. 05.                   ŽENSKÝ DEN S FOTBALEM (finále Poháru žen), Praha

NE          29. 05.                   15:00 Kutná Hora – Mateřov 6:0 (5:0)

 

Tabulka – podzim 2015

Rk.

Družstvo

Záp.

+

0

-

Skóre

Body

1

SPS Sázava

10

10

0

0

51:5

30

2

FK Agria Choceň

10

5

1

4

16:14

16

3

SK Starý Máteřov

10

5

0

5

31:24

15

4

FC Hlinsko

10

4

2

4

19:21

14

5

Sparta Kutná Hora

10

4

0

6

14:31

12

6

TJ Sokol Třebeš

10

0

1

9

7:43

1

 

ROZPIS PODZIM 2015

NE          30. 08.                   10:15 Mateřov – Hlinsko 4:2 (1:0) Škrábková 3, Knappeová

SO          05. 09.                                  12:00 TURNAJ Okrouhlička 

NE          06. 09.                  13:30 Choceň – Mateřov 2:3 (1:1) Kosová 2, Cyrusová

NE          13. 09.                  10:15 Mateřov – Sázava 1:5 (0:4) vlastní

NE          20. 09.                  16:30 Třebeš – Mateřov 0:5 (0:2) Škrábková 4, Š.Klímová

NE          27. 09.                  10:15 Mateřov – Kutná Hora 7:1 (2:0) Kosová 3, Škrábková 2, Pemlová, Alena Klímová

SO          03. 10.                   15:00 Hlinsko – Mateřov, hř. Holetín 2:1 (0:1) Š.Klímová

NE          11. 10.                  10:15 Mateřov – Choceň 2:3 (2:0) Škrábková 2

SO          17. 10.                   13:00 Sázava – Mateřov 2:0 (1:0)

NE          25. 10.                   10:15 Mateřov – Třebeš 8:3 (6:0) Medunová 4, Pemlová 2, Škrábková, Kosová

NE          01. 11.                   10:15 Kutná Hora – Mateřov, hř. tráva 4:0 (1:0)