ŽENY 2012/2013

sezona 2012/2013

3. česká liga žen – skupina C

 

Kontakt:Ing. Veronika Sehnoutková, Starý Mateřov 125, 530 02
e-mail: skmaterov (zavináč) seznam.cz
mobil: +420 602 494 284

 

 

 

KONEČNÁ TABULKA po sezoně 2012/2013

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
1. Sázava 20 17 3 0 94: 9 54 ( 24)
2. AS Pardubice 20 16 2 2 68: 12 50 ( 20)
3. Choceň 20 15 3 2 81: 16 48 ( 18)
4. Rokytnice 20 9 1 10 33: 54 28 ( -2)
5. Mateřov 20 8 2 10 36: 48 26 ( -4)
6. Benecko 20 7 3 10 31: 43 24 ( -6)
7. Dvůr Králové 20 7 1 12 26: 58 22 ( -8)
8. Trutnov 20 5 6 9 24: 51 21 ( -9)
9. St. Čívice 20 6 3 11 27: 32 21 ( -9)
10. Jehnědí 20 5 3 12 40: 55 18 (-12)
11. Zámrsk 20 0 3 17 8: 90 3 (-27)

 

Rozpis – jaro 2013

ST 1. května 17:00 Mateřov – Rokytnice  4:2 (2:2) Kročová A. 3, Medunová
NE 7. dubna 13:30 Choceň – Mateřov  7:1 (0:0) Medunová
NE 14. dubna 10:15 Mateřov – Zámrsk  5:1 (2:0) Medunová 2, An.Klímová, Bílková, Š.Klímová
NE 21. dubna 14:00 FK AS Pce – Mateřov 5:0 (4:0)
NE 28. dubna 10:15 Mateřov – Čívice 0:1 (0:0)
NE 5. května 14:00 Dvůr Králové – Mateřov, hř. Kuks 1:0
NE 12. května 10:15 Mateřov – Trutnov 1:1 (0:1) Macháčková
NE 19. května 11:30 Benecko – Mateřov 1:5 (1:0) Medunová 2, A.Kročová 2, Š.Klímová
NE 26. května 10:15 Mateřov – Sázava 0:4 (0:2)
1. – 2. června volný los
NE 9. června 10:15 Jehnědí – Mateřov 1:4 (0:2) Sehnoutková, Medunová, Š.Klímová, Mark.Sálová

 

8. května přátelské utkání jun. SK DFO Pardubice – Mateřov 3:2 (0:1) Šmeralová 2

sobota 23. února 2013 halový turnaj v Chocni – 8. místo

Mateřov: Bílková, Cyrusová, Al. Klímová, Š. Klímová, E. Kročová, Z. Kročová, Kudláčková, Sojková

Mateřov – Dvůr Králové 0:2
Mateřov – Hradišťko 0:0
Mateřov – Jehnědí 0:1
Mateřov – Rybičky 0:1
Mateřov – Dvůr 0:1
Mateřov – FK AS Pardubice 0:0

 

 

KONEČNÁ TABULKA PODZIM 2012

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
1. Sázava 10 8 2 0 48: 8 26 ( 11)
2. Choceň 10 8 2 0 43: 5 26 ( 8)
3. AS Pardubice 10 8 2 0 27: 2 26 ( 11)
4. Rokytnice 10 5 1 4 18: 17 16 ( -2)
5. Trutnov 10 4 2 4 13: 24 14 ( 5)
6. Jehnědí 10 4 1 5 28: 23 13 ( -5)
7. Mateřov 10 4 1 5 16: 24 13   ( -2)
8. St. Čívice 10 3 1 6 13: 15 10 ( -2)
9. Benecko 10 2 2 6 14: 25 8 (-10)
10. Dvůr Králové 10 1 1 8 6: 34 4 (-11)
11. Zámrsk 10 0 1 9 3: 52 1 (-11)

 

ve skupině C je 11 týmů – nově se přihlásil Zámrsk, nepřihlásilo se Vrchlabí

Rozpis podzim 2012

NE 2. září 2012 ve 13:30 (hř. Mladkov) Rokytnice – Mateřov 1:4 (1:2) Medunová 2,
Klímová An., Bílková
NE 9. září 2012 v 10:15 hodin Mateřov – Choceň 0:7 (0:2)
SO 15. září ve 13:30 Zámrsk – Mateřov 0:5 (0:2) Kročová A. 3x,
Medunová 2x
NE 23. září v 10:15 Mateřov – FK AS Pardubice 0:4
NE 30. září v 10:15 Čívice – Mateřov 1:0 (1:0)
NE 7. října v 10:15 Mateřov – Dvůr Králové 3:1 (2:1) Kročová E.,
Kročová A., Bílková
fotogalerie zde
NE 14. října ve 14:00 Trutnov – Mateřov 1:1 (0:1) Kročová A.
NE 21. října v 10:15 Mateřov – Benecko 3:2 (2:0) Sojková, A.Kročová,
Medunová
SO 27. října ve 13:00 Sázava – Mateřov 5:0
3. – 4. listopadu volný los
SO 10. listopadu v 10:15 Mateřov – Jehnědí 0:2 (0:2)

 

25. srpna 2012 přátelské utkání jun. SK DFO Pardubice – Mateřov 7:0

 

8. července 2012 přátelské utkání v rámci oslav klubu PLAKÁT ZDE
FK Kameničky B – Starý Mateřov/Pardubice 2:3 (0:1) Kroutilová, Sálová z PK, M. Dostálová


horní řada zleva: Haan David, Dostálová Anna, Sálová Martina, Gregorová Naděžda, Bílková Martina, Šmídová Lenka, Sehnoutková Veronika
dolní řada zleva: Martínková Kamila, Kročová Eliška, Kroutilová Lucie, Dostálová Martina, Kročová Alena, Suchánková Blažena