Kontaktní osoby:

MUDr. Miroslav Dusbaba, Starý Mateřov 126
Ing. Jan Volhejn, Starý Mateřov 134, email: Jan.Volhejn (zavináč) seznam.cz
aktuální informace:
http://www.pinec.info

 

 

 zleva: Jan Volhejn, Jakub Vlček, Roman Houdek, Jaroslav Budera

 

RSST Pardubice – RP II. třídy, muži 2014/2015

Tabulka soutěže po 11. kole – Základní část
Pořadí Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. So.Ředice B 11 10 0 1 148:50 31
2. Starý Mateřov A 11 8 1 2 123:75 28
3. Loko Pce E 11 8 1 2 121:77 28
4. Slovan Pce B 11 7 2 2 117:81 27
5. USK Pce B 11 5 1 5 91:107 22
6. Tesla Pce F 10 4 0 6 86:94 18
7. Tesla Pce G 11 3 0 8 77:121 17
8. H.Jelení A 10 3 0 7 79:101 16
9. Kostěnice A 10 2 0 8 66:114 14
10. So.Rosice B 10 0 1 9 46:134 11

Zdroj: http://www.pinec.info/htm/tabulka/?soutez=2911

 

RSST Pardubice – RP III. třídy, muži 2014/2015

Tabulka soutěže po 11. kole – Základní část
Pořadí Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Holice D 10 9 1 0 134:46 29
2. So.Ředice D 10 6 1 3 102:78 23
3. Starý Mateřov B 9 6 1 2 108:54 22
4. Tesla Pce H 9 6 1 2 92:70 22
5. Tesla Pce I 10 3 4 3 95:85 20
6. Kostěnice B 10 2 4 4 74:106 18
7. So.Ředice C 9 2 2 5 70:92 15
8. So. Ostřetín A 10 1 0 9 52:128 12
9. Holice E 9 1 0 8 47:115 11

Zdroj: http://www.pinec.info/htm/tabulka/?soutez=2925

 

Tabulka soutěže po 26. kole – Základní část

Pořadí Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. So.Ředice A 24 20 2 2 288:144 66
2. Slovan Pce A 24 17 5 2 258:174 63
3. USK Pce A 24 15 5 4 248:184 59
4. Tesla Pce D 24 14 3 7 250:182 55
5. So.Přelouč A 24 11 8 5 256:176 54
6. So.Rosice A 24 12 4 8 224:208 52
7. Tesla Pce E 24 11 3 10 227:205 49
8. So.Přelouč B 24 11 1 12 204:228 47
9. Loko Pce D 24 9 2 13 214:218 44
10. Sp.Sezemice A 24 7 3 14 184:248 41
11. So.Ředice B 24 4 2 18 166:266 34
12. Loko Pce E 24 2 3 19 157:275 31
13. Starý Mateřov A 24 2 1 21 132:300 29

 

25. února 2012 O pohár Slavoje Choltice – Dusbaba 2. místo

28. ledna 2012 turnaj – Břehy – Dusbaba 2. místo

 

RSST Pardubice – RP I. třídy, muži 2011/2012 – rozpis

Základní část
Číslo Kolo Datum Mužstva Výsledek
4 1 Ne 18.9.2011
9:00
USK Pce A Starý Mateřov A 10 : 8
35 : 25
11 2 Ne 25.9.2011
9:00
Starý Mateřov A Loko Pce D 9 : 9
34 : 37
19 3 Ne 2.10.2011
9:00
So.Přelouč A Starý Mateřov A 16 : 2
51 : 23
24 4 Ne 9.10.2011
9:00
Starý Mateřov A Slovan Pce A 6 : 12
27 : 44
34 5 Ne 16.10.2011
9:00
Tesla Pce E Starý Mateřov A 15 : 3
47 : 26
37 6 Ne 23.10.2011
9:00
Starý Mateřov A Sp.Sezemice A 7 : 11
30 : 41
49 7 Ne 6.11.2011
9:00
So.Ředice B Starý Mateřov A 12 : 6
37 : 31
63 9 Ne 20.11.2011
9:00
Starý Mateřov A Loko Pce E 12 : 6
45 : 23
65 10 Ne 27.11.2011
9:00
So.Přelouč B Starý Mateřov A 13 : 5
43 : 28
76 11 Ne 4.12.2011
9:00
Starý Mateřov A Tesla Pce D 4 : 14
16 : 45
80 12 Ne 8.1.2012
9:00
So.Rosice A Starý Mateřov A 15 : 3
49 : 19
89 13 Ne 18.12.2011
9:00
Starý Mateřov A So.Ředice A 4 : 14
17 : 44
95 14 Ne 15.1.2012
9:00
Starý Mateřov A USK Pce A 4 : 14
26 : 43
102 15 Pá 17.2.2012
19:00
Loko Pce D Starý Mateřov A 14 : 4
47 : 23
110 16 Ne 29.1.2012
9:00
Starý Mateřov A So.Přelouč A 2 : 16
16 : 50
115 17 Ne 5.2.2012
9:00
Slovan Pce A Starý Mateřov A 10 : 8
32 : 26
125 18 Ne 19.2.2012
9:00
Starý Mateřov A Tesla Pce E 5 : 13
25 : 44
128 19 Ne 26.2.2012
9:00
Sp.Sezemice A Starý Mateřov A 12 : 6
43 : 22
140 20 Čt 15.3.2012
19:00
Starý Mateřov A So.Ředice B 5 : 13
27 : 47
141 21 Ne 11.3.2012
9:00
Starý Mateřov A
154 22 Ne 25.3.2012
9:00
Loko Pce E Starý Mateřov A 13 : 5
45 : 22
156 23 Ne 1.4.2012
9:00
Starý Mateřov A So.Přelouč B 5 : 13
30 : 44
167 24 Ne 8.4.2012
9:00
Tesla Pce D Starý Mateřov A 16 : 2
50 : 21
171 25 Ne 15.4.2012
9:00
Starý Mateřov A So.Rosice A 7 : 11
29 : 41
180 26 Ne 22.4.2012
9:00
So.Ředice A StarýMateřov A

Konečná tabulka sezóny 2010/2011

Poř. Mužstvo Utkání V R P Zápasy Body
1. Starý Mateřov A 24 23 0 1 304:128 70
2. Loko Pce E 24 20 1 3 311:121 65
3. H.Jelení A 24 18 1 5 321:111 61
4. Tesla Pce F 24 16 1 7 254:178 57
5. USK Pce B 24 16 1 7 246:186 57
6. Holice E 24 13 3 8 227:205 53
7. So.Přelouč C 24 12 3 9 222:210 51
8. So.Rosice B 24 10 2 12 204:228 46
9. Kostěnice A 24 5 4 15 134:298 38
10. Sp.Sezemice B 24 4 2 18 146:286 34
11. So.Ředice C 24 4 1 19 155:277 33
12. Tesla Pce G 24 2 3 19 151:281 31
13. So.Ředice D 24 1 2 21 133:299 28

Zdroj: http://www.pinec.info/htm/tabulka/?soutez=1018

 

12. února 2011 Čepí: 5. ročník memoriálu Václava Kaválka – turnaj ve stolním tenisu

Celkem se utkalo 24 sportovců, z toho 2 ženy z Čepí – Gabriela Dvořáková a Lucie Brůnová. Výsledky 8-finále: 1. Miroslav Dusbaba (Mateřov), 2. Jiří Čížek, 3. Jan Kachlík, 4. Stanislav Poskočil, 5. Roman Říha, 6. Tomáš Rajman, 7. Zdeněk Veselý, 8. Vladimír Ryba.


27. prosince 2010 Klešice – vánoční turnaj ve stolním tenise – M. Dusbaba obsadil 3. místo

 

Konečná tabulka sezóny 2009/2010

Poř. Tým Utkání V R P K Sety Zápasy Body
1 Loko Pce C 26 20 4 2 0 1057:758 290:178 70
2 Tesla Pce D 26 17 2 7 0 961:855 260:208 62
3 Slovan Pce B 26 15 5 6 0 968:802 267:201 61
4 So.Přelouč A 26 16 3 7 0 1023:771 283:185 61
5 Tesla Pce E 26 14 2 10 0 938:873 245:223 56
6 USK Pce A 26 12 2 12 0 909:845 241:227 52
7 Loko Pce D 26 9 7 10 0 885:954 223:245 51
8 So.Přelouč B 26 11 2 13 0 924:900 241:227 50
9 Holice D 26 10 4 12 0 894:939 231:237 50
10 So.Rosice A 26 10 3 13 0 879:923 220:248 49
11 Slovan Pce A 26 8 5 13 0 826:951 219:249 47
12 Sp.Sezemice A 26 9 1 16 0 809:985 199:269 45
13 So.Ředice B 26 8 0 18 0 829:1027 195:273 42
14 Starý Mateřov A 26 3 0 23 0 746:1065 162:306 32

 

27. března 2010 Čepí – 3. ročník Memoriálu Václava Kaválka, turnaje ve stolním tenisu

zúčastnilo se 25 hráčů, MUDr. Miroslav Dusbaba obsadil 2. místo

 

Konečná tabulka sezóny 2008/2009

Poř. Mužstvo Utkání V R P Zápasy Body
1. Holice C 26 26 0 0 415:53 78
2. USK Pce A 26 19 2 5 296:172 66
3. Slovan Pce A 26 18 2 6 280:188 64
4. Slovan Pce B 26 17 2 7 278:190 62
5. So.Přelouč A 26 17 0 9 265:203 60
6. Tesla Pce E 26 11 3 12 224:244 51
7. Loko Pce D 26 11 3 12 228:240 51
8. Loko Pce C 26 10 4 12 230:238 50
9. Starý Mateřov A 26 10 2 14 206:262 48
10. So.Rosice A 26 10 1 15 203:265 47
11. So.Přelouč B 26 9 1 16 201:267 45
12. Tesla Pce D 26 4 4 18 170:298 38
13. So.Ředice B 26 4 2 20 151:317 36
14. Sp.Sezemice A 26 2 2 22 129:339 32

 

jednotlivé výsledky:
http://www.pinec.info/htm/tabulka/detail/?soutez=177&muzstvo=14&kolo=Array

 

15. března 2008 turnaj v Klešicích
1. místo – Miroslav Dusbaba
První cenou byla výsadba stromů na návsi v Klešicích.

9. listopadu 2007   3. ročník TJ Sokol Chroustovice
1. místo – Miroslav Dusbaba

22. září 2007  Turnaj ve stolním tenisu v Heřmanově Městci

O pohár starosty města Heřmanův Městec (dvouhra mužů)
1. místo Štefl (H.Městec)
2. místo Mikláš (Slovan Pce)
3. – 4. místo Dusbaba (Mateřov), Sedláček (Chrudim)

Memoriál Jaroslava Berana (družstva mužů)
1. místo Štefl, Daněk (H.Městec)
2. místo Dusbaba, Vodehnal (Mateřov)
3. – 4. místo Crha, Poskočil (H.Městec), Sedláček, Šnor (Chrudim)

podzim 2007

jaro 2007

V regionální soutěži M 1 je už dohráno a tady je konečná tabulka

 

1. Loko Pce C 61 bodů
2. Slovan Pce B 59
3. Sokol Ředice A 57
4. Synthesia Pce C 56
5. USK Pce 49
6. Sokol Přelouč A 45
7. STARÝ MATEŘOV A 44
8. Sokol Rosice A 38
9. Tesla Pce D 36
10. Sokol Přelouč B 32
11. Loko Pce D 29
12. Sokol Přelouč C 22

 

 

19. ledna 2007  6. sportovní ples

 

Pro letošní sezónu získal oddíl na přestup ligového hráče Bachuru, který je pro náš tým posilou.
Po skončení probíhající soutěže dojde k reorganizaci.

podzim 2006 – 8. místo

sezóna 2006/2007

jaro 2006 – konečné umístění v sezóně 2005/2006
na 5. místě

Po podzimní sezóně se tým pod vedením MUDr. Miroslava Dusbaby umístil na 7. místě.

další hráči: MUDr. Josef Hájek
MUDr. Petr Starý
Ing. Miloš Nerad
Jan Vodehnal

 

Novou sezónu začne náš tým v pronajatých prostorách TTC Slovanu Pardubice.
domácí zápasy: čtvrtek od 19 hodin

Nejnovější
Počasí
Dlouhodobá předpověď počasí
Kalendář
Prosinec 2017
P Ú S Č P S N
« Kvě    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031