DO SOUTĚŽNÍHO ROČNÍKU 2017/2018 DRUŽSTVO NENÍ PŘIHLÁŠENO

 

AAA AUTO okresní přebor mladších žáků – sezona 2016/2017

ročník narození 2004 – 2007 (dívky 2003 - 2006)

 

ROZPIS ZÁPASŮ – JARO 2017

ST 12. 4. 16:30 SK DFO – Mateřov, hř. Letní stadion  
ST 19. 4. 17:00 Moravany – Mateřov  
ÚT 25. 4. 17:00 Mateřov – Mnětice  
NE 7. 5. 10:30 St.Hradiště/Srch – Mateřov, hř. St.Hradiště  
ÚT 9. 5. 17:00 Mateřov – Libišany  
PO 15. 5. 17:00 Býšť – Mateřov  
ÚT 23. 5. 17:00 Mateřov – Nemošice  
ST 31. 5. 17:00 H.Jelení – Mateřov  

 

 

ROZPIS ZÁPASŮ – PODZIM 2016

ÚT 23. 8. 17:00 Mateřov – SK DFO Pce  
ÚT 30. 8. 17:00 Mateřov – Moravany  
ST 7. 9. 17:30 Mnětice – Mateřov  
ÚT 13. 9. 17:00 Mateřov – St.Hradiště/Srch  
SO 24. 9. 10:00 Libišany – Mateřov  
ÚT 27. 9. 17:00 Mateřov – Býšť  
ČT 6. 10. 17:00 Nemošice – Mateřov  
ÚT 11. 10. 17:00 Mateřov – H.Jelení  
ÚT 18. 10. volný los  

 

ROZPIS ZÁPASŮ – JARO 2016

ST 20. dubna 17:00  Moravany/Roveň – Mateřov, hřiště Moravany

PO 25. dubna 17:00 Mateřov – Libišany

ÚT 3. května 17:00 Holice B – Mateřov

PO 9. května 17:00 Mateřov – Mikulovice/Ostřešany

ČT 19. května 17:00 Nemošice – Mateřov

PO 23. května 17:00 Mateřov – Srch

NE 5. června 10:30 Staré Hradiště – Mateřov

ST 8. června 17:00 Mateřov – Horní Jelení

 

ROZPIS ZÁPASŮ – PODZIM 2015

31.8. – 6.9. volný los

PO 7. září 17:00 Mateřov – Moravany/Roveň 2:5 (2:1)

SO 19. září 10:00 Libišany – Mateřov 12:2 (8:1)

PO 21. září 17:00 Mateřov – Holice B 1:13 (0:5)

SO 3. října 13:30 Mikulovice/Ostřešany – Mateřov, hřiště Mikulovice 12:2 (4:1)

PO 5. října 17:00 Mateřov – Nemošice 5:8 (0:1)

NE 18. října 13:00 Srch – Mateřov 6:5 (3:4)

PO 19. října 16:30 Mateřov – Staré Hradiště 1:9 (0:5)

NE 25. října 10:30 Horní Jelení – Mateřov změna termínu 9:1 (2:1)

 

 

3. září 1994 v Nemošicích

horní řada zleva: Marek Hnidka, Michal Olejník, Jan Hrdlička, Luděk Horák, Josef Hájek, Michal Bažant, Lukáš Greguš, Ladislav Vašíček, trenér Pavel Sehnoutek
dolní řada zleva: Radka Tobišková, Eva Huňáčková, Veronika Sehnoutková, Denisa Sehnoutková, Lenka Huňáčková


první sezóna nového družstva 1993-1994

horní řada zleva: Josef Hájek, Jan Hrdlička, Andrea Malá, Denisa Sehnoutková, Michal Bažant, Martin Hlína, Michal Olejník, Luděk Horák, Ladislav Vašíček, Daniel Olejník
dolní řada zleva: Jana Tichá, Radka Tobišková, Veronika Sehnoutková, Eva Huňáčková, Lenka Huňáčková

 

družstvo bylo opět založeno na podzim roku 1993, z důvodu postupu “A” týmu do Okresního přeboru (z druhého místo v tabulce 3. třídy), do týmu se musely zapojit i dívky

Nejnovější
Počasí
Dlouhodobá předpověď počasí
Kalendář
Prosinec 2017
P Ú S Č P S N
« Kvě    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031