“B” tým

sezona 2017/18 Pernštejn Vilém III. třída Holicko

- po reorganizaci soutěží sestupujeme do IV. třídy (v nové sezoně bude pouze jedna III. třída, stejně jako Okresní přebor)

 

 

JARO 2018

NE   8. 4.  15:30 Litětiny – Mateřov B 1:1 (1:0) Jonáš

SO  14. 4.  16:00 Mateřov B – Mnětice 3:2 (0:1) vlastní, Jonáš, Hašek

SO  21. 4. 16:00 Pardubičky B – Mateřov B 4:2 (2:0) Jonáš, Fenyk

SO  28. 4. 16:30 Mateřov B – Býšť 5:2 (4:2) Vašíček 2, Jonáš 2, Matýs

SO    5. 5.  17:00 Vysoké Chvojno – Mateřov B 2:5 (1:1) Křížek, Hašek, Jonáš 2, Praus

SO  12. 5. 17:00 Roveň – Mateřov B 3:2 (1:1) Vašíček, Kaválek

NE  20. 5. 17:00 Mateřov B – Opatovice B 1:1 (1:1) Hlaváček

NE  27. 5. 17:00 Ostřetín – Mateřov B 3:1 (1:0) Fenyk

SO    2. 6. 17:00 Mateřov B – Mikulovice 1:5 (0:4) Jonáš

NE  10. 6. 17:00 Jaroslav – Mateřov B 4:0 (4:0)

SO  16. 6. 17:00 Mateřov – Dražkovice 3:6 (3:2) Praus 2, Jonáš

 

PODZIM 2017

Rk.
Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Roveň 11 8 2 1 70:23 26
2 Mikulovice 11 8 1 2 46:19 25
3 Dražkovice 11 7 1 3 44:23 22
4 Jaroslav 11 6 3 2 30:14 21
5 Pardubičky B 11 6 2 3 31:33 20
6 Mnětice 11 6 1 4 37:27 19
7 Starý Mateřov B 11 6 1 4 23:21 19
8 Ostřetín 11 4 2 5 24:31 14
9 Vysoké Chvojno 11 4 1 6 19:36 13
10 Litětiny 11 1 3 7 15:37 6
11 Býšť 11 1 1 9 18:40 4
12 Opatovice n. L. B 11 0 0 11 6:59 0

 

NE          20.8.      17:00 Mnětice – Mateřov 2:0 (0:0)

NE          27.8.      17:00 MATEŘOV – Pardubičky B 0:2 (0:1)

NE          3.9.        17:00 Býšť – Mateřov 2:5 (0:2) Žďára 3, Šťastný, Kaválek

NE          10.9.      13:30 MATEŘOV – V.Chvojno 2:0 (1:0) Vašíček 2

NE          17.9.      16:00 MATEŘOV – Roveň A 1:5 (1:1) Vašíček

SO          23.9.      16:30 Opatovice B – Mateřov 1:4 (1:1) Jonáš 3, Vašíček

NE          1.10.      16:00 MATEŘOV – Ostřetín 2:0 (1:0) Halda, T.Holek

SO          7.10.      16:00 Mikulovice – Mateřov 5:1 (0:0) Macek

SO          14.10.    15:30 MATEŘOV – Jaroslav 2:1 (2:1) Vašíček z PK, Kaválek

SO          21.10.    15:30 Dražkovice – Mateřov 3:3 (0:0) O.Skalický z PK, Vašíček, Macek

SO          28.10.    14:30 MATEŘOV – Litětiny 3:0 (1:0) Jonáš, Křížek, Kaválek

 

10. ročník Mateřovského turnaje v kopané mužů (3. místo)

Mateřov – Čívice 2:4, Lány na Důlku – Popkovice 5:0,

utkání o 3. místo Mateřov – Popkovice 6:1,

finále Čívice – Lány na Důlku 1:4,

konečné umístění: 1. místo Lány na Důlku, 2. místo Staré Čívice, 3. místo Starý Mateřov, 4. místo Popkovice

nejlepší střelec Michal Vašíček (Lány na Důlku, 4 branky).

turnaj odřídila trojice rozhodčích: Málek, Oulický, Bém