“A” tým

Berger – Huck I. B třída skupina A (14 účastníků)

trenér: Ladislav Vašíček tel. 602 348 742

asistent trenéra, vedoucí: Martin Meduna

 

TRÉNINKY: zimní pauza

 

zimní příprava 2018

3. – 4. 2.  ???

NE 11. 2. v 10:00 přátelské utkání Lázně Bohdaneč – Mateřov, UMT Chrudim

17. – 18. 2.  ???

NE 25. 2. v 16:30 přátelské utkání Pardubičky – Mateřov, UMT Ohrazenice

SO 3. 3. v 17:30 přátelské utkání Stolany – Mateřov, UMT Chrudim

10. – 11. 3.  ???

17. – 18. 3.  ???

24. – 25. 3. začíná jarní část sezony I. B třídy 14. kolem

 

Tabulka – podzim 2017

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body Penalty + Penalty -
1 Rosice nad Labem 13 12 0 1 34:14 32 5 1
2 Rozhovice 13 9 0 4 39:19 28 0 1
3 Tuněchody 13 9 0 4 25:17 26 2 1
4 Proseč 13 8 0 5 30:21 25 0 1
5 Choltice 13 9 0 4 25:17 25 2 0
6 Starý Mateřov 13 7 0 6 25:17 21 2 2
7 Horní Jelení 13 7 0 6 31:33 21 0 0
8 Stolany 13 5 0 8 36:36 17 0 2
9 Prosetín 13 5 0 8 28:35 16 0 1
10 Staré Hradiště 13 5 0 8 22:33 15 0 0
11 Řečany nad Labem 13 4 0 9 21:30 13 0 1
12 Srch 13 4 0 9 26:33 12 1 1
13 Lázně Bohdaneč 13 3 0 10 14:24 11 2 4
14 Sruby 13 4 0 9 19:46 11 1 0

 

PODZIM 2017

SO          12.8.      17:00 Rozhovice – Mateřov 2:0 (2:0)

SO          19.8.      10:15 MATEŘOV – Prosetín 4:0 (0:0) Fenyk 2, Klíma z PK, Zezula

SO          26.8.      17:00 St.Hradiště – Mateřov 2:1 (1:1) Klíma z PK

SO          2.9.        17:00 MATEŘOV – Řečany 1:2 (0:1) Fenyk

NE          10.9.      10:15 Srch – Mateřov 1:5 (0:3) Fenyk 2, Zezula, Žďára, Hlaváček

SO          16.9.      16:00 MATEŘOV – L.Bohdaneč 2:0 (1:0) Praus, Zezula

NE          24.9.      16:00 Tuněchody – Mateřov 1:1 (1:0) Šrám, PK 2:4

SO          30.9.      15:30 Stolany – Mateřov 1:1 (1:1) Žďára, PK 4:5

SO          7.10.      13:30 MATEŘOV – Rosice 1:1 (1:1) Tichý, PK 2:3

NE          15.10.    15:00 Sruby – Mateřov 3:0 (1:0)

SO          21.10.    13:00 MATEŘOV – Proseč 3:1 (1:0) Fenyk 2, Hlaváček

SO          28.10.    14:00 Choltice – Mateřov 2:2 (2:2) Škopek 2, PK 3:1

SO          4.11.      13:30 MATEŘOV – H.Jelení 4:1 (2:1) Jonáš, Praus, Fenyk, Žďára

 

Pohár hejtmana Pardubického kraje 2017/2018

1. kolo Mateřov – Žamberk 7:0 (4:0) Hlaváček 4, Šrám, Praus, Fenyk

2. kolo Mateřov – Dolní Újezd 2:2 (1:1) PK 0:2 vlastní (po centru Fenyka), T.Holek

Nejnovější
Počasí
Dlouhodobá předpověď počasí
Kalendář
Prosinec 2017
P Ú S Č P S N
« Kvě    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031