„A“ tým

sezóna 2021/22 Pernštejn okresní přebor mužů

Konečná tabulka 2021/2022

Rk.DružstvoZáp.+0SkóreBody
1Opatovice nad Labem A26211477:2564
2Moravany B / Dašice A26173694:3554
3Srch A26171893:5452
4Rohoznice26163786:4951
5Starý Mateřov A261421076:6144
6Sezemice261151044:5838
7Ostřešany261131252:6336
8Přelouč B261041241:4234
9Mikulovice26841442:5528
10Roveň26761342:6327
11Křičeň26751448:9526
12Újezd A26811741:7525
13Dříteč A26731650:7624
14Bukovka26631738:7321

Rozpis mistrovských utkání – jaro 2022

NE3. 4.15:30 Ostřešany – Mateřov A0:4 (0:1) Hlaváček 2, Fenyk, Jonáš
NE10. 4.15:30 Mateřov A – Přelouč B0:1 (0:1)
SO16. 4.16:00 Opatovice A – Mateřov A3:2 (2:2) vlastní, Hlaváček z PK
SO23. 4.16:00 Mateřov A – Křičeň4:0 (3:0) Jonáš 2, Fenyk 2
SO30. 4.10:15 Srch A – Mateřov A,
ZMĚNA ZAČÁTKU UTKÁNÍ
6:3 (3:2) Jonáš 2, Hlaváček
SO7. 5.13:45 Mateřov A – Dříteč A0:3 (0:1)
SO14. 5.10:30 Rohoznice – Mateřov A4:2 (2:1) Komárek, Jonáš
SO21. 5.13:45 Mateřov A – Sezemice1:0 (0:0) Jonáš
SO28. 5.17:00 Bukovka – Mateřov A4:8 (1:5) Žďára 2, Jonáš 2, Tichý,
Hlaváček, Melichar, Hromádko
SO4. 6.17:00 Mateřov A – Mikulovice1:0 (1:0) Jonáš
SO11. 6.17:00 Roveň – Mateřov A3:2 (1:2) Žďára, Nägele
SO18. 6.17:00 Mateřov A – Újezd A3:1 (2:0) Tichý, Fenyk, Hlaváček

Do jarní části soutěže jdeme z 5. místa se ziskem 26 bodů (8 výher, 2 remízy, 4 prohry).

ZIMNÍ PŘÍPRAVA MUŽŮ
NE 20. 3. 2022 15:00 Stolany – Mateřov, hř. UMT Chrudim 10:7 Hlaváček 4, Žďára 2, Nägele
NE 27. 3. 2022 14:00 Paramo Pardubice – Mateřov, hř. Paramo 3:5 Melichar 4, Hlaváček

ZIMNÍ PŘÍPRAVA MUŽŮ, hř. UMT Pardubice Ohrazenice
NE 27. 2. 2022 20:00 Mateřov – Nasavrky 7:1 (0:0) Jonáš 4, Žďára 2, Komárek
SO 5. 3. 2022 16:30 Mateřov – Tuněchody 2:2 (1:1) Hlaváček 2
SO 12. 3. 2022 17:15 Mateřov – Přelouč 0:4 (0:2)

Rozpis mistrovských utkání – podzim 2021

NE15. 8. 17:00 Přelouč B – Mateřov A1:2 (1:1) Nägele, Hlaváček
NE22. 8.17:00 Mateřov A – Opatovice A5:3 (3:2) Melichar 2, Nägele z PK, Hlaváček, Žďára
NE 29. 8.17:00 Křičeň – Mateřov A6:5 (3:2) Melichar, Hlaváček, Žďára 2, Jonáš
SO4. 9.13:30 Mateřov A – Srch A2:4 (1:1) Hlaváček, Tichý
SO11. 9.16:00 Dříteč A – Mateřov A2:0 (1:0)
NE19. 9.15:00 Mateřov A – Rohoznice4:7 (4:4) Tichý, Jonáš 2, Melichar
NE26. 9.15:30 Sezemice – Mateřov A4:4 (2:2) Hlaváček, Nägele 2, Žďára
ÚT28. 9.15:30 Moravany B/Dašice A – Mateřov A1:1 (0:0) Jonáš
SO2. 10.15:00 Mateřov A – Bukovka3:2 (0:2) Jonáš 2, Hlaváček
SO9. 10.15:00 Mikulovice – Mateřov A0:1 (0:0) Nägele z PK
SO16. 10.14:30 Mateřov A – Roveň7:2 (3:0) Žďára 3, Hlaváček 2, Jonáš, Tichý
SO23. 10.14:30 Újezd A – Mateřov A0:4 (0:1) Žďára 3, Nägele
SO30. 10.14:00 Mateřov A – Ostřešany5:2 (3:2) Hlaváček 2, Nägele 2, Žďára
SO6. 11.13:30 Mateřov A – Moravany B/Dašice A3:2 (1:0) Kaválek, Hlaváček 2

středa 11. 8. 2021 od 18:00 1. kolo poháru hejtmana SK Starý Mateřov – FK Spartak Choceň 2:9 (1:3) Kaválek, Komárek
Stále platí, že všichni účastníci utkání musí doložit „bezinfekčnost“.
Bližší informace:
https://facr.fotbal.cz/hygienicko-protiepidemicka-opatreni-pro-konani-amaterskych-soutezi-k-5-8-2021/a14583

sobota 31. 7. 2021 od 17:00 předkolo poháru hejtmana SK Starý Mateřov – SK Sloupnice 0:0 PK 4:2
Všichni účastníci utkání musí doložit „bezinfekčnost“.
Bližší informace:
https://facr.fotbal.cz/aktualizovana-hygienicko-protiepidemicka-opatreni-pro-konani-amaterskych-soutezi/a14564